erreway4evergreece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

erreway4evergreece

If you are crazy about erreway you are in the right place!ERREWAY WORLD!!!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ο Benjamin είναι πολύ ερωτευμένος και το δηλώνει!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
luisanaybenja
Admin
luisanaybenja


Αριθμός μηνυμάτων : 210
Ηλικία : 30
Location : ston paradeiso me tous Erreway!
Registration date : 18/07/2007

Ο Benjamin είναι πολύ ερωτευμένος και το δηλώνει! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ο Benjamin είναι πολύ ερωτευμένος και το δηλώνει!   Ο Benjamin είναι πολύ ερωτευμένος και το δηλώνει! Icon_minitimeΠαρ Σεπ 21, 2007 7:53 pm

Ο Benjamin είναι πολύ ερωτευμένος και το δηλώνει! 6atvhxf-1

Ο Αργεντiνος ηθοποιός Benjamin Rojas έγινε γνωστός στην Ισπανία από τους Εrreway και το "Alma Pirata". Κάποιες φήμες αυτή την περίοδο θέλουν το συγκρότημα να μην έρχεται στη χώρα μας. Γι' αυτό το λόγο μιλήσαμε μαζί του, ώστε να μας λύσει κάθε αμφιβολία. Ορίστε οι απαντήσεις...

Πολλοί λένε ότι οι Erreway δεν θα ταξιδέψουν ως την Ισπανία για τη δεύτερη περιοδεία τους, αλλά ο Benjamin τους διαψεύδει. "Με τίποτα! Αυτό που συμβαίνει είναι πως τώρα ηχογραφούμε τον τέταρτο δίσκο μας και μας πήρε πολύ χρόνο. Γι' αυτό το λόγο είναι πιθανόν να μην έρθουμε τις συγκεκριμένες ημερομηνίες που είχαν αρχικά ακουστεί". Άρα η περιοδεία θα γίνει..."Ακριβώς! Έχουμε γράψει πολύ ωραία κομμάτια. Απλά μας πήρε πολύ καιρό να το κάνουμε τόσο καλά όσο θέλαμε". Οι συναυλίες μάς ετοιμάζουν μεγάλες εκπλήξεις. "Θα είναι υπέροχο, θα τραγουδήσουμε όλα τα νέα μας τραγούδια και μερικά από αυτά που ήδη ξέρετε. Θα περάσετε πολύ καλά". Για το καινούριο cd όμως δεν ξέρουμε σχεδόν τίποτα. "Δεν μπορώ να σας πω πολλά επειδή θέλουμε να είναι μια μεγάλη έκπληξη. Θα δείτε πόσο έχουν μεγαλώσει οι Erreway"! Έχουμε όμως στα χέρια μας και το cd του "Alma Pirata". "Ναι, ήταν μια μοναδική εμπειρία. Είναι σαν το soundtrack. Τελείως διαφορετικό απ'όλα όσα είχα κάνει στο παρελθόν". Πώς θυμάται όμως ο Βenjamin τη σειρά αυτή; "Ερμήνευσα το ρόλο που μου άρεσε πιο πολύ μέχρι τώρα στην καριέρα μου. Αλλά ήταν πολύ δύσκολο: απαιτούσε πολύ δράση κι έπρεπε να είσαι συνέχεια σε ετοιμότητα". Ο νεαρός ηθοποιός θεωρεί ότι στάθηκε τυχερός στην αγάπη. "Ναι, είχα πολύ τύχη ώστε να γνωρίσω τη Maria, την κοπέλα μου. Η αγάπη κατέχει, το λιγότερο, το 80% της ζωής μου. Είμαι πολύ ερωτευμένος". Τι του αρέσει άραγε περισσότερο πάνω στο κορίτσι του; "Ότι μου δίνει αγάπη χωρίς να ζητά τίποτα ως αντάλλαγμα. Δεν την ενδιαφέρουν τα υλικά αγαθά και με στηρίζει πολύ σε όλα". Ο Benjamin ετοιμάζει και νέα δουλειά. "Μία ταινία στην Αργεντινή μου πρότεινε ένα ρόλο και τώρα το κανονίζουμε. Θέλω να ξεκουραστώ και λίγο!''
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://erreway4evergreece.forumgreek.com
 
Ο Benjamin είναι πολύ ερωτευμένος και το δηλώνει!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Benjamin y Camila!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
erreway4evergreece :: Erreway:fotos,interviews! :: Benjamin Rojas!-
Μετάβαση σε: