erreway4evergreece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

erreway4evergreece

If you are crazy about erreway you are in the right place!ERREWAY WORLD!!!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Η LUΙSΑΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ... !

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
luisanaybenja
Admin
luisanaybenja


Αριθμός μηνυμάτων : 210
Ηλικία : 30
Location : ston paradeiso me tous Erreway!
Registration date : 18/07/2007

Η LUΙSΑΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ...   ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η LUΙSΑΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ... !   Η LUΙSΑΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ...   ! Icon_minitimeΔευ Σεπ 03, 2007 8:54 pm

Η LUΙSΑΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ...   ! 93894Η LUΙSΑΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ...   ! 93894Η LUΙSΑΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ...   ! 93894Η LUΙSΑΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ...   ! 93894e][colour=white]Προσεύχεται κάθε μέρα πριν κοιμηθεί και πριν ανέβει στη σκηνή. Τις Κυριακές ο μπαμπάς Εduardo πηγαίνει όλη την οικογένεια στην εκκλησία. "Σε αυτό το μοναδικό μέρος μπορώ να κάτσω και να είμαι ο εαυτός μου". Ένα σημάδι εμφανίζεται ανάμεσα στα φρύδια της, το οποίο η Luisana απέκτησε σε ηλικία 6 ετών, όταν της πέταξαν μια πέτρα και θυμάται άσχημα σχόλια που έχουν γίνει εις βάρος της: "Πολύ συχνά λένε ότι κρατάω την αγνότητά μου λόγω της θρησκείας μου".

-Έχουν δίκιο;

-Χρησιμοποιώ την ίδια Βίβλο όπως οι καθολικοί και δεν υπάρχουν τέτοιες προκαταλήψεις. Είμαι καθολική παρά το γεγονός του ότι δεν πηγαίνω σε καθολική εκκλησία.

-Είσαι λοιπόν παρθένα ή όχι;

-Στην Βίβλο δεν αναφέρεται ότι πρέπει να κρατήσεις την αγνότητά σου ως το γάμο. Και η αδερφή μου είχε σχέσεις πριν παντρευτεί, αλλά δεν πρόκειται να μιλήσω για τον εαυτό μου. Ποτέ δεν πρόκειται να επιβεβαιώσω ή να αρνηθώ κάτι. Αυτό έχει να κάνει με την ιδιωτική μου ζωή. Γιατί οι άνθρωποι θέλουν τόσο πολύ να μάθουν αν ήμουν με κάποιον στο κρεβάτι ή όχι;

-Κάθε πότε προσεύχεσαι;

-Σε καλές και κακές στιγμές. Όχι μόνο όταν μου συμβαίνει κάτι κακό.

-Σε ποια εκκλησία πηγαίνεις συνήθως;

-Σε αυτήν που βρίσκεται στη γειτονιά μου. Δεν θυμάμαι την ακριβή περιοχή, γιατί πάντα μας πηγαίνει ο πατέρας μου.

-Με ποιους άλλους από το περιβάλλον σου μοιράζεστε την ίδια θρησκεία;

-Με τους Ricardo Montaner και Puma Rodriguez. Ξέρω ότι σίγουρα είναι πολλοί περισσότεροι, αλλά δεν θα αποκαλύψω ονόματα...

-Και η μητέρα σου προσευχόταν πολύ όταν έμαθε ότι στα 12 σου χρόνια είχες σχέση με ένα αγόρι 19χρονών. Ποια ήταν η αντίδρασή της;

-Μου απαγόρευσε να βγαίνω μαζί του. Με απείλησε ότι θα με πάρει από το σχολείο και μίλησε με το διευθυντή ώστε να παρέμβει. Εκείνη την περίοδο δούλευα ήδη στην τηλεόραση και το αγόρι αυτό ήρθε να με δει στα γυρίσματα. Αργότερα μου ζήτησε να συναντηθούμε. Συχνά έφευγα από το μάθημα για να τον δω. Στα γενέθλιά μου μού έκανε δώρο έναν τεράστιο αρκούδο και τον έφερα σπίτι λέγοντας στη μητέρα μου ότι ήταν δώρο θαυμαστή. Αλλά δεν με πίστεψε. Τα πράγματα έγιναν χερότερα όταν βρήκε τα ερωτικά γράμματα που είχα κρύψει στη βιβλιοθήκη του σπιτιού.

-Αποδείχθηκε τελικά ότι τι πρώτο σου φιλί ήταν ένα λάθος;

-Εγώ ένιωσα ενοχές στην έβδομη τάξη όταν με φίλησαν στη διάρκεια του παιχνιδιού με τη μπουκάλα. Έκανα μεγάλες προσπάθειες μέχρι να το πω στην αδερφή μου και με διαβεβαίωσε ότι δεν έγινε τίποτα. Πιστεύω ότι οι περισσότεροι έφηβοι κάνουν λάθη εξαιτίας της έλλειψης εμπιστοσύνης από τους γονείς τους. Προσωπικά θέλω τα δικά μου παιδιά να μου λένε τα πάντα, ότι τους ενοχλεί.

-Όταν η μητέρα σου βρήκε τα ερωτικά γράμματα, ήταν απαραίτητο μετά για σένα να της πεις τα πάντα;

-Στο σπίτι μου μιλάμε για όλα και ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα να συζητήσουμε οποιδήποτε θέμα. Περισσότερο ο αδερφός και η αδερφή μου ως μεγαλύτεροι απασχολούσαν τις συζητήσεις μας και σπάνια συμμετείχα εγώ.

-Συνεχίζεις να ζεις με τους γονείς σου;

-Έχω αγοράσει σπίτι με δέκα δωμάτια, αλλά μένω με τους γονείς μου. Πηγαίνω στο διαμέρισμά μου μόνο όταν θέλω να μείνω μόνη ή να μελετήσω το ρόλο μου. Δεν μπορώ να μένω πολύ μόνη, γιατί γρήγορα βαριέμαι.

-Στο σπίτι έχεις όλα τα απαρίτητα;

-Βέβαια. Ψυγείο, φούρνο μικροκυμάτων κι οτιδήποτε χρειάζομαι για να είμαι άνετα. Χθες ξεκίνησα να μαγειρεύω, αλλά τελικά κατέληξα στο αγαπημένο μου εστιατόριο στη γωνία του δρόμου.

-Μόνη σου ή με παρέα;

-Μόνη. Το αγόρι μου λείπει. Δυστυχώς δεν μπορεί να με συντροφεύσει λόγω της δουλειάς του.

-Έχεις πολλή ενέργεια!

-Δεν μπορώ να κάθομαι, πάντα προσπαθώ να είμαι απασχολημένη με κάτι. Κάθε πρωί γυμνάζομαι: πηγαίνω με το ποδήλατό μου ως το πάρκο όπου με περιμένει ο προσωπικός μου γυμναστής. Είναι μεγάλη ευχαρίστηση για μένα να προπονούμαι τα πρωινά. Ξυπνάω και ετοιμάζομαι χωρίς να διστάζω ούτε στιγμή.

-Από πού έχεις το σημάδι ανάμεσα στα φρύδια σου;

-Όταν ήμουν έξι χρονών από μια πέτρα. Παίζαμε ένα περίεργο παιχνίδι στο οποίο τα παιδιά πετάνε πέτρες το ένα στο άλλο και μία πέτυχε εμένα.

-Πέταγες κι εσύ πέτρες;

-Συμπεριφερόμουν σαν αγόρι τότε (γέλια). Λάτρευα την μπάλα και μιας και στα κορίτσια δεν αρέσουν τέτοια παιχνίδια έψαχνα για φίλους στην παρέα του αδερφού μου και του ξαδέρφου μου. Πάντα πήγαινα βόλτες με τα αγόρια της γειτονιάς μου κι όλη μέρα ήμουν στους δρόμους με το ποδήλατό μου.

-Έγινες περισσότερο γυναίκα όταν άρχισε να μεγαλώνει το στήθος σου;

-Στην έβδομη τάξη δεν είχα καθόλου ανεπτυγμένο στήθος. Πολλές φίλες μου έβαζαν βαμβάκι σε αυτή την ηλικία κι έκανα κι εγώ το ίδιο. Πάντα φοβόμασταν μήπως φύγει στο μάθημα της γυμναστικής. Ποτέ όμως δεν έκανα πλαστική. Αυτό το μέγεθος έχουν όλες οι γυναίκες στην οικογένειά μου.

-Όταν το στήθος σου τελικά άρχισε να μεγαλώνει εκπληρώθηκε το όνειρό σου;

-Ποιος σου είπε κάτι τέτοιο; Ήμουν 6 ή 7 χρονών όταν έβαζα βαμβάκι και περπατούσα προσπαθώντας να αναδείξω το στήθος μου. Τώρα το μέγεθός του δεν με κάνει να αισθάνομαι έτσι πια.

Lolita. Πολλοί χαρακτηρίζουν τη Luisana Lopilato ως "Lolita". Μικρή, ευαίσθητη, γυναίκα. Η ίδια δεν νιώθει sexy και δεν καταλαβαίνει γιατί οι άντρες ελκύονται από αυτήν. Μετά την εμφάνισή της στην τηλεόραση με τη σειρά "Chiquititas" η Luisana κέρδισε το ενδιαφέρον με το συνδυαμσό ενός αγγελικού προσώπου και μιας προκλητικής παρουσίας. Πιθανόν στην αρχή αυτό να μην ήταν τόσο εμφανές, αλλά χρόνο με το χρόνο, μεγαλώνοντας, γίνεται όλο και πιο όμορφη. Ένα παράδειγμα είναι το "Casados con hijos" όπου με την ομορφιά της έπαιξε το ρόλο της γοητευτικής Paola. "Για τη σειρά αυτή άλλαξα το στυλ των μαλλιών μου, αλλά οι περισσότεροι δεν ξέρουν ότι είμαι τόσο αφελής όσο και ο ρόλος που υποδυόμουν".

-Πώς αντιμετωπίζεις το γεγονός ότι ελκύεις άντρες αναμφίβολα μεγαλύτερους από εσένα;

'Φοβάμαι όταν οι άντρες μου φωνάζουν διάφορα. Λέω σε πολλούς ότι θα μπορούσα να είμαι κόρη τους. Αυτό δε συμβαίνει με τα αγόρια της ηλικίας μου. Αλλά και να μην ήμουν γνωστή οι άντρες έτσι θα αντιδρούσαν γιατί το ίδιο συμβαίνει και με την αδερφή μου Daniela.

-Δεν έχεις σκεφτεί ποτέ να προκαλέσεις αυτή τη συμπεριφορά των αντρών;

-Όχι. Στις φωτογραφίες που είναι μέρος της δουλειάς μου δεν προσπαθώ να βάλω σε πειρασμό όλο τον ανδρικό πλυθησμό της Αργεντινής. Αντίθετα μάλιστα στην κανονική μου ζωή ντύνομαι με απλά ρούχα και μου αρέσει να κυκλοφορώ χωρίς μακιγιάζ.

-Έχεις κάνει όμως καριέρα και στη διαφήμιση ρούχων...

-Μερικές φορές μου φαίνεται ότι είμαι 25 χρονών. Τόσες πολλές δουλειές και φωτογραφήσεις. Πιστεύω πως θα συνεχίσω να παίζω σε κωμωδίες γιατί νιώθω πολύ άνετα. Στον κύκλο των φίλων μου είμαι η πιο ζωηρή και πάντα τους ξεσηκώνω και τους διασκεδάζω. Γι'αυτό με αποκαλούν κλόουν.

-Δεν κλαις ποτέ;

-Κλαίω. Το κλάμα με ανακουφίζει.

-Η Eugenia Tobal, που συνεργάζεστε μαζί, έχει μιλήσει για σένα με τα καλύτερα λόγια

-Η Eugenia είναι σαν αδερφή μου. Είναι πολύ ακριβής και οργανωμένη. Εγώ είμαι απρόσεκτη και πάντα ξεχνάω. Μπορεί να κανονίσω ραντεβού και να ξεχάσω το μέρος της συνάντησης.

-Έχει συμβεί αυτό σε κάποιον σύντροφό σου;

-Πιθανόν. Δεν θυμάμαι πια! (γέλια)

-Πώς βλέπεις τις σχέσεις των ομοφυλόφιλων;

-Για μένα δεν είναι διαστρέβλωση. Δεν με αγχώνει όλο αυτό, επειδή στο περιβάλλον μου υπάρχουν bysexual κι ομοφυλόφιλοι. Μερικοί είναι και φίλοι μου.

-Πώς είναι η σχέση σου με τους θαυμαστές σου;

-Οι άντρες μου δίνουν λουλούδια ή μου γράφουν γράμματα. Υπάρχει μάλιστα ένας από το Ισραήλ που συνέχεια μου στέλνει αρώματα και ακριβά ρούχα.

-Είναι ερωτευμένος μαζί σου;

-Δεν το νομίζω. Ο Jonathan είναι 29 χρονών, νιώθει θαυμασμό και θέλει να έχει κάτι από 'μένα.

-Δεν σε φοβίζει όλο αυτό;

-Με φόβιζε. Όταν τα πρωτοείδα ένιωσα αμέσως πολύ νευρική. Τώρα όχι. Άλλωστε δεν συμβαίνει μόνο σε 'μένα.

-Θυμάσαι κάποιο δυσάρεστο γεγονός με θαυμαστή σου;

-Μια φορά σε μια συναυλία με τους Erreway στην Παραγουάη ένα αγόρι ανέβηκε στη σκηνή κι άρχισε να με φιλάει. Δεν μπορούσα με τίποτα να τον απωθήσω. Ήταν άσχημη στιγμή και δεν μου άρεσε καθόλου.

Θέατρο. Η Luisana συμπεριλαμβάνεται στο cast του θεάτρου de la Ribera, όπου υποδύεται την Clarissa στην παράσταση "Arlequin, servidor de dos patrones". Παίζει σαξόφωνο στη σκηνή, φέρνει εις πέρας ακροβατικά νούμερα και κάνει τον κόσμο να γελάει.

-Πολλοί κριτικάρουν τον τρόπο με τον οποίο μπήκες στο θέατρο. Πιστευεις ότι όλα αυτά είναι προκαταλήψεις;

-Δεν με ενδιαφέρει. Εάν υπάρχει μια πιθανότητα, γιατί να μην προσπαθήσω. Από νεαρή ηλικία δούλευα μόνο στην τηλεόραση. Τρία χρόνια βελτίωσα τις υποκριτικές μου ικανότητες με καθηγητή το Julio Chavez. Κάποια χρόνια πριν ο Julio ήθελε να με εντάξει στο χώρο του θεάτρου, αλλά ήμουν πολύ μικρή. Το όνειρό μου έγινε πραγματικότητα τώρα.

-Υπάρχουν αρνητικές κριτικές;

-Όχι. Τουλάχιστον δεν τις έχω ακούσει.

-Δεν άκουσες πως σε έκριναν όταν αρνήθηκες να ανέβεις ξανά στη σκηνή με τους Εrreway;

-Τον προηγούμενο χρόνο δεν μπορούσα να πάω λόγω των γυρισμάτων του "Casados con hijos" κι έκανα πρόβες για την εμφάνισή μου στο θέατρο. Αυτή τη φορά μου επέτρεψαν να πάω από το Telefe, προτίμησα όμως να παραμείνω.

-Στο συγκρότημα παραμένει κενή η θέση...

-Οι Erreway ανήκουν σε μια περίοδο της ζωής μου που τελείωσε. Θέλω να πάω στην Ισπανία, να παίξω, αλλά όχι με το συγκρότημα. Πιστεύω κατά τη διάρκεια του Αυγούστου να καταφέρω να πάω στην Ισπανία, όταν τελειώσω τις εμφανίσεις μου στο θέατρο. Τώρα οι Erreway επιστρέφουν, αλλά χωρίς εμένα.

Έρωτας. Στη ζωή της Luisana υπάρχει χώρος όχι μόνο για τη δουλειά. Η ίδια δεν μπορεί να μιλήσει για την τωρινή της αγάπη χωρίς να αναφερθεί στους πρώην της. Για δυο χρόνια η Luisana κι ο Mariano Martinez ήταν το ιδανικό ζευγάρι. "Ο χωρισμός με το Mariano ήταν περίπλοκος γιατί αγαπούσαμε πολύ δυνατά ο ένας τον άλλον. Ήταν σημαντική σχέση στη ζωή μου που με βοήθησε να ωριμάσω και να μάθω πολλά. Ευτυχώς όλα έγιναν κάτω από ήρεμες συνθήκες και κρατάω τα καλύτερα από τη ζωή με το Mariano". Έξι μήνες μετά η Luisana ερωτεύτηκε ξανά. Αυτή τη φορά σύντροφός της έγινε ένας Αργεντίνος τεννίστας, ο Juan Monaco.

-Θες να παντρευτείς;

-Όλοι το θέλουμε κι αυτοί που το αρνούνται σίγουρα ψεύδονται.

-Πώς είσαι με το αγόρι σου;

-Τα πάμε πολύ καλά με το Juan, έχουμε τις ίδιες συνήθειες κα συμπεριφορά. Λόγω της μικρής διαφοράς στην ηλικία παρουσιάζουμε πολλά κοινά.

-Με άλλα λόγια, είσαι ερωτευμένη....

-Δε σημαίνει πως με όποιον βγαίνεις πρέπει να είσαι και ερωτευμένος!
[/colour]


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις Τρι Σεπ 04, 2007 7:48 pm, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://erreway4evergreece.forumgreek.com
*iz@*
Admin
*iz@*


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 33
Location : Ραφηνα
Registration date : 31/08/2007

Η LUΙSΑΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ...   ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η LUΙSΑΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ... !   Η LUΙSΑΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ...   ! Icon_minitimeΔευ Σεπ 03, 2007 11:26 pm

maraki plz mporeis na to baleis se ena pio skouro xrwma .de mporw na diabasw tipota gt de fainetai.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
luisanaybenja
Admin
luisanaybenja


Αριθμός μηνυμάτων : 210
Ηλικία : 30
Location : ston paradeiso me tous Erreway!
Registration date : 18/07/2007

Η LUΙSΑΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ...   ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η LUΙSΑΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ... !   Η LUΙSΑΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ...   ! Icon_minitimeΤρι Σεπ 04, 2007 7:40 pm

th prospathisw glukeia m!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://erreway4evergreece.forumgreek.com
luisanaybenja
Admin
luisanaybenja


Αριθμός μηνυμάτων : 210
Ηλικία : 30
Location : ston paradeiso me tous Erreway!
Registration date : 18/07/2007

Η LUΙSΑΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ...   ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η LUΙSΑΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ... !   Η LUΙSΑΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ...   ! Icon_minitimeΤρι Σεπ 04, 2007 7:48 pm

ok?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://erreway4evergreece.forumgreek.com
*iz@*
Admin
*iz@*


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 33
Location : Ραφηνα
Registration date : 31/08/2007

Η LUΙSΑΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ...   ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η LUΙSΑΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ... !   Η LUΙSΑΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ...   ! Icon_minitimeΤρι Σεπ 04, 2007 11:17 pm

nai! twra einai teleia. bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η LUΙSΑΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ... !
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
erreway4evergreece :: Erreway:fotos,interviews! :: Luisana Lopilato!-
Μετάβαση σε: